Prebiehajúce výstavy:
   
CACIB Nitra 24.01.2020
CACIB Nitra 25.01.2020
CACIB Nitra 26.01.2020
    
    
CACIB Lučenec 16.05.2020
CACIB Lučenec 17.05.2020
    
    
CACIB Veľká Ida 11.07.2020
CACIB Veľká Ida 12.07.2020
    
    
OV Povoda 25.07.2020
    
    
OV Žilina 06.09.2020
    
    
CACIB Nitra 11.12.2020
CACIB Nitra 12.12.2020
CACIB Nitra 13.12.2020
    
    
    
    
fotograf Košice














































  
 
 
Obsadenie tried  |  Výsledky

Výsledky
Výstava: Plemeno  
|<  <<  1  2  >>  >|
Plemeno Pohlavie Trieda Kat. Meno psa Výsledok
1. CANE CORSO Pes Mladšieho dorastu 1.  TABASCO PETTO LARGO VN3
2. CANE CORSO Pes Mladšieho dorastu 2.  UNGARO PETTO LARGO VN1
3. CANE CORSO Pes Mladšieho dorastu 3.  URAK PETTO LARGO VN2
4. CANE CORSO Pes Dorastu 4.  ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD nenastúpil
5. CANE CORSO Pes Dorastu 5.  MARCUS CORSO POD ZOBOROM VN1
6. CANE CORSO Pes Mladých 6.  ACCESS OF SOUL GUARD V2
7. CANE CORSO Pes Mladých 7.  APOLLON CORLEONE CORHOS VD
8. CANE CORSO Pes Mladých 8.  COTTO SAO LAERA V1, CAJC, BEST OF BREED
9. CANE CORSO Pes Mladých 9.  FURTO EDIMARK V
10. CANE CORSO Pes Mladých 10.  GAJO EDIMARK V
11. CANE CORSO Pes Mladých 11.  GALANTE EDIMARK VD
12. CANE CORSO Pes Mladých 12.  GALOSO EDIMARK nenastúpil
13. CANE CORSO Pes Mladých 13.  GRIGO EDIMARK V
14. CANE CORSO Pes Mladých 14.  JACK MISS MALLORCA nenastúpil
15. CANE CORSO Pes Mladých 15.  OYAMA SAN DIEGO D.W V4
16. CANE CORSO Pes Mladých 16.  PALERMO SANGUE MAGNIFICA V3
17. CANE CORSO Pes Stredná 17.  QUARON PETTO LARGO V1, CAC
18. CANE CORSO Pes Otvorená 18.  DOK.J.SANGUE MAGNIFICA V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
19. CANE CORSO Suka Otvorená 19.  IMANI LOU LOU VD
20. CANE CORSO Pes Otvorená 20.  IRON PETTO LARGO V4
21. CANE CORSO Pes Otvorená 21.  KASSIUS-CLAY CORSO Z JASNEJ HVIEZDY V2, Res.CAC
22. CANE CORSO Suka Mladšieho dorastu 22.  IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH VN2
23. CANE CORSO Suka Mladšieho dorastu 23.  NATA SILVERELLA DELLA VALE DEGLI ORSI ALI nenastúpil
24. CANE CORSO Suka Mladšieho dorastu 24.  NERSYENN BLACK CORSO Z JASNEJ HVIEZDY VN1
25. CANE CORSO Suka Mladšieho dorastu 25.  TEQUILA PETTO LARGO VN3
26. CANE CORSO Suka Mladšieho dorastu 26.  TOFANA PETTO LARGO nenastúpil
27. CANE CORSO Suka Dorastu 27.  LOUISA BOHEMIA AVALANCHE VN1
28. CANE CORSO Suka Mladých 28.  ALYSCHA CORLEONE CORHOS V1, CAJC
29. CANE CORSO Suka Mladých 29.  BABETTE ANTIQUA ARROJADA V4
30. CANE CORSO Suka Mladých 30.  BALETTE ANTIQUA ARROJADA V3